Dlaczego warto?

Miarą moich kompetencji są moi pacjenci i ich sukcesy. Warto wspomnieć o tych spektakularnych, jak redukcja masy ciała o 50 kg, a także o tych niezwykle ważkich, gdy efekty diety przyczyniły się do wyjścia z depresji. Mogę pochwalić się także dokonaniami w pracy ze sportowcami - zarówno zawodowcami, jak i amatorami. Wielokrotnie zdarzyło się, że zastosowanie przygotowanej przeze mnie diety oraz suplementacji bezpośrednio przyczyniło się do poprawy ich wyników sportowych.

Rozwijam się zawodowo i jestem otwarta na nowe rozwiązania, ale równocześnie pozostaję ostrożna wobec pojawiających się średnio co pół roku mód i wszystkiego, co nosi szumną nazwę "diety-cudu". Wiem jedno - istnieją znacznie skuteczniejsze i przyjemniejsze rozwiązania.


Wyznaję generalną zasadę, że dieta powinna służyć dobrostanowi konkretnego człowieka, a ponadto powinna być z nim zharmonizowana. Taka dieta nie stanowi szoku dla żołądka, umysłu i portfela, zaś wdrażanie jej przebiega w sposób łagodny. Oczywiście, na początku potrzebne są pewne wyrzeczenia i zmiany w nawykach. Bardzo szybko jednak zalecenia wynikające z diety wkomponowują się w codzienność

Wspieram moich pacjentów. Rozmawiam z nimi, poznaję ich wątpliwości i motywuję. Nie akceptuję agresywnej motywacji oraz podejścia "za wszelką cenę". Jestem głęboko przekonana, że empatia i życzliwość dają lepsze owoce.

W sytuacji, gdy pacjent nie potrzebuje diety redukcyjnej, mówię mu to wprost. Jeśli chodzi o suplementację to uważam, że ma ona uzasadnienie tylko w niektórych przypadkach. Częstokroć lepszym rozwiązaniem będzie zmiana nawyków żywieniowych niż inwestycja w specjalistyczne produkty.


Współpracuje na co dzień z lekarzami i specjalistami innych dziedzin  medycyny, którzy na co dzień pomagają nam rozwiązywać bardziej złożone problemy.

Moja poradnia bierze udział w systematycznych szkoleniach, konferencjach i kursach doskonalenia zawodowego organizowanych zarówno przez Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia Dobry Dietetyk jak również inne placówki dydaktyczne czy uczelnie wyższe, dzięki czemu nieustannie zdobywamy i poszerzamy naszą wiedzę.


Dzięki specjalnym rozwiązaniom informatycznym, wszyscy dietetycy naszej sieci posiadają na co dzień ze sobą stały kontakt. Wspólnie tworzymy jeden zespół, korzystamy z wymiany doświadczeń zawodowych i służymy sobie wzajemnie cennymi radami.


Oferowane przez moją poradnie programy dietetyczne są opracowane nie tylko na najwyższym poziomie merytorycznym, ale także charakteryzują się doskonałą jakością wydania

POKAŻ
Agnieszka Bratek - ZnanyLekarz.pl