Opinie pacjentów

W 100% polecam,waga spada,dieta smaczna,głodna nie chodzę-czego więcej chcieć? Polecam Panią Agnieszkę każdemu!

Magda

Poznaj inną historię

Dieta-to nie tylko redukcja zbędnych kilogramów,dieta to styl życia!

Nie każdy z nas  zdaje sobie sprawę z faktu, że to, co jemy, ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie, sprawność, emocje, intelekt i koncentrację… Czułam…a nawet byłam pewna, że coś z moim odżywianiem też jest coś nie tak, ale nie umiałam tego sama wychwycić i poukładać jak należy. Niby jadłam zdrowe produkty, ale…                     Moje posiłki opierały się zazwyczaj na dwóch posiłkach dziennie, często bez śniadania,                      a w ciągu dnia było mnóstwo podjadaczy i to głównie słodkich. Czułam się zmęczona, pozbawiona energii, a wieczorem jak się obżarłam to  byłam wzdęta jakbym była w siódmym miesiącu ciąży…i potem noc nie przespana…i ranek do d… Postanowiłam to zmienić i wówczas pojawiło się zielone światełko – Agnieszka Bratek.  Umówiłam się na pierwszą wizytę i przyznam szczerze, że po wyjściu czułam, że to najlepsza rzecz, jaką mogłam dla siebie zrobić. Będę na diecie – zabrzmiało dumnie. P. Agnieszka po przeprowadzeniu wywiadu i ocenie moich parametrów na swoim magicznym urządzeniu przygotowała dietę stworzoną idealnie dla mnie. Dietę, która miała zmienić mój styl życia i nauczyć zdrowych nawyków żywieniowych, bo moim celem nie było schudnięcie. Posiłki były urozmaicone, smaczne, łatwe w przygotowaniu, a produkty do ich przygotowania dostępne niemalże wszędzie. Już od pierwszego dnia moim hasłem stało się – być szczęśliwą od śniadania. I tak jest do dziś. Jem 5 posiłków dziennie, nie podjadam, nie odczuwam głodu i mam mnóstwo energii, bo dieta – to nie tylko sposób odchudzania, jak się większości wydaje, dieta – to styl  odżywiania, styl życia. Warto więc postawić na zdrową, odpowiednio przygotowaną dietę, by poczuć się zwyczajnie lepiej… Wielkie dzięki p. Agnieszko 

czytaj więcej

Czy ta waga mogła kłamać?

  • Mężczyzna
  • 14 października, 2016

Wchodzę na magiczne urządzenie zwane po domowemu wagą a tam wyświetla się  komunikat error –waga niestety  nie była zepsuta i nie kłamała, po prostu ważyłem więcej niż 150km (i to sporo więcej) .To był ten moment, w którym podjąłem decyzję i rozpocząłem walkę. Zaczęło się od siłowni,trenera personalnego, niskokalorycznej diety a zakończyło w szpitalu.
 

Dieta to nie głodówka

Udało się oczywiście zrzucić trochę kilogramów ale po jakimś czasie znowu zaczęły wracać i wtedy trafiłem do gabinetu Pani Agnieszki. Po wykonaniu wszystkich niezbędnych badań, analizie mojego żywienia i przedstawieniu upodobań kulinarnych Pani Agnieszka przygotowała indywidualny program dietetyczny. Ku mojemu zaskoczeniu nie byłem głodny, jadłem więcej niż do tej pory a posiłki były smaczne - wtedy uświadomiłem sobie, że dieta to nie głodówka a tylko odpowiednio zbilansowane posiłki pomogą mi na stałe utracić zbędne kilogramy. Cotygodniowe wizyty w poradni Dobrego Dietetyka były motywacją - widziałem jak waga spada a tkanka tłuszczowa z tygodnia na tydzień maleje. Dzisiaj jestem lżejszy o 50kg, zacząłem przygodę z bieganiem, ponownie wsiadłem na rower, chodzę na basen. Pani Agnieszka nie tylko układa smaczne i skuteczne diety ale także podpowiada jak zacząć biegać, żeby się nie zniechęcić, motywuje i nie pozwala, żeby tą walkę przerwać.

Komentarz dietetyka prowadzącego, Pani Agnieszki Bratek

Pan Damian to niezwykle zdyscyplinowany, systematyczny i sympatyczny człowiek. Konsekwentnie dąży do wyznaczonego celu, jak tak dalej pójdzie to za rok-może dwa przebiegniemy razem maraton. Praca z takimi ludźmi to czysta przyjemność.
 

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ
Agnieszka Bratek - ZnanyLekarz.pl