Opinie pacjentów

Pani Agnieszka to nie tylko cudowna kobieta, ale przede wszystkim cudowny dietetyk. Dieta ułożona znakomicie, wszystko smaczne i proste do przygotowania nawet dla najbardziej zabieganych osób. Waga systematycznie spada w dół, a mój organizm domaga się już jedynie zdrowego odżywiania. Panią Agnieszkę polecam każdemu, nie tylko tym co by chcieli stracić na wadze, ale każdemu kto by chciał zmienić swoje nawyki żywieniowe i zacząć zdrowo jeść. Polecam!!!

Katarzyna

Poznaj inną historię

Czy ta waga mogła kłamać?

Wchodzę na magiczne urządzenie zwane po domowemu wagą a tam wyświetla się  komunikat error –waga niestety  nie była zepsuta i nie kłamała, po prostu ważyłem więcej niż 150km (i to sporo więcej) .To był ten moment, w którym podjąłem decyzję i rozpocząłem walkę. Zaczęło się od siłowni,trenera personalnego, niskokalorycznej diety a zakończyło w szpitalu.  

czytaj więcej

Historia sukcesu Pana Andrzeja!

  • Andrzej (35 l.)
  • Mężczyzna
  • 24 lipca, 2017

Jak się chce to nie ma rzeczy niemożliwych! Nie czekaj do następnego lata, Nowego Roku czy innej okazji. Chcesz zmienić swoje życie, zacznij już dziś :) 
A oto dowód, że się da :
Metamorfoza Pana Andrzeja! :)

„Jesteś najedzony i jesz smacznie, ale przecież jesteś na diecie?” To standardowa reakcja zdziwionych znajomych czy rodziny na moje zmiany w dotychczasowym sposobie odżywiania się. Dopytują z niedowierzaniem jak to możliwe, aby przejść na dietę i tak naprawdę nie wyrzekać się tego co dobre i smaczne, a wręcz przeciwnie. Ja też byłem mile zaskoczony, że w dalszym ciągu będę mógł jeść moje ulubione rzeczy i wcale nie będę musiał ze wszystkiego rezygnować. Dieta została dostosowana do moich potrzeb i zacząłem jeść przede wszystkim częściej niż zwykle, bo aż 5 razy dziennie. Posiłki były wyśmienite i urozmaicone, a do tego proste w przygotowaniu. Część z nich składała się z produktów, które już znałem i które lubię, a część spróbowałem pierwszy raz w życiu. Z dnia na dzień byłem coraz ciekawszy co nowego jeszcze spróbuję, to było trochę jak poznawanie świata (tego kulinarnego) na nowo. Zatem byłem najedzony a moje kubki smakowe zaspokojone. Podczas mojej metamorfozy zrzuciłem ponad 8 kg masy tłuszczowej w przeciągu 29 dni, zacząłem mieć więcej energii i lepiej się czuć. A to było dla mnie najważniejsze. Sam w sobie przełamałem stereotyp, że dieta to tylko wyrzeczenia i głodówka. Wiem też, jaką ważną rolę odgrywają odpowiednio zbilansowane posiłki w procesie zrzucenia zbędnych kilogramów i przyjemnością proces ten będę dalej kontynuować.

Pozdrawiam,
Andrzej "
Zdjęcia: PRZED I PO METAMORFOZIE :) 

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ
Agnieszka Bratek - ZnanyLekarz.pl