Opinie pacjentów

Czekałem z napisaniem opinii ale teraz mogę śmiało napisać Pani Agnieszka to najlepszy dietetyk ! Dieta smaczna,posiłki proste,dostosowane do moich potrzeb,efekty po 2 miesiącach- 8kg mniej czyli książkowo-1 kg/na tydzień! Polecam w 100%!

Łukasz

Poznaj inną historię

Dieta-to nie tylko redukcja zbędnych kilogramów,dieta to styl życia!

Nie każdy z nas  zdaje sobie sprawę z faktu, że to, co jemy, ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie, sprawność, emocje, intelekt i koncentrację… Czułam…a nawet byłam pewna, że coś z moim odżywianiem też jest coś nie tak, ale nie umiałam tego sama wychwycić i poukładać jak należy. Niby jadłam zdrowe produkty, ale…                     Moje posiłki opierały się zazwyczaj na dwóch posiłkach dziennie, często bez śniadania,                      a w ciągu dnia było mnóstwo podjadaczy i to głównie słodkich. Czułam się zmęczona, pozbawiona energii, a wieczorem jak się obżarłam to  byłam wzdęta jakbym była w siódmym miesiącu ciąży…i potem noc nie przespana…i ranek do d… Postanowiłam to zmienić i wówczas pojawiło się zielone światełko – Agnieszka Bratek.  Umówiłam się na pierwszą wizytę i przyznam szczerze, że po wyjściu czułam, że to najlepsza rzecz, jaką mogłam dla siebie zrobić. Będę na diecie – zabrzmiało dumnie. P. Agnieszka po przeprowadzeniu wywiadu i ocenie moich parametrów na swoim magicznym urządzeniu przygotowała dietę stworzoną idealnie dla mnie. Dietę, która miała zmienić mój styl życia i nauczyć zdrowych nawyków żywieniowych, bo moim celem nie było schudnięcie. Posiłki były urozmaicone, smaczne, łatwe w przygotowaniu, a produkty do ich przygotowania dostępne niemalże wszędzie. Już od pierwszego dnia moim hasłem stało się – być szczęśliwą od śniadania. I tak jest do dziś. Jem 5 posiłków dziennie, nie podjadam, nie odczuwam głodu i mam mnóstwo energii, bo dieta – to nie tylko sposób odchudzania, jak się większości wydaje, dieta – to styl  odżywiania, styl życia. Warto więc postawić na zdrową, odpowiednio przygotowaną dietę, by poczuć się zwyczajnie lepiej… Wielkie dzięki p. Agnieszko 

czytaj więcej

Nadciśnienie,ciągłe zmęczenie i ubrania kurczące się w praniu !

  • Kamil
  • 6,9kg w 4 tygodnie i 8,2 kg tkanki tłuszczowej
  • Mężczyzna
  • 24 marca, 2017

Nadciśnienie, ciągłe zmęczenie, ubrania kurczące się w praniu, czy duszności podczas wiązania butów, to tylko część dolegliwości jakie mnie spotkały. Trudno się dziwić gdy waży się 103 kg. przy 173 cm wzrostu.

Wszyscy mówili schudnij.

Ale jak? - dieta?. Odpada - droga, ciągle głodny, wymyślne potrawy i czas na ich przyrządzenie, to nie dla mnie - tak się tłumaczyłem

A jednak. Trafiłem do Pani Agnieszki Bratek - pierwsze pomiary i okazało się, że jest nadzieja, a słowo "dieta" nabrała nowego znaczenia. Od dzisiaj dieta dla mnie to styl życia. 

Moja dieta zakładała 5 posiłków dziennie. Wyobraźcie sobie, że trzy z nich (te do pracy) szykowałem w max 15 minut, obiad to jakieś 20 minut, a kolacja tylko 10. Po każdym posiłku byłem najedzony i równocześnie czułem się lekko. Już po kilku dniach mój organizm sam wiedział kiedy jest "pora karmienia".

Wszędzie można usłyszeć, że dieta to droga sprawa, a i tak nie masz pewności, że zadziała.

U Pani Agnieszki masz tą pewność, że zadziała, ponieważ jest ona ułożona indywidualnie dla Ciebie. Droga - nigdy, wszystkie produkty są ogólnodostępne i nie musisz się martwić o jakieś specjalne ich zamawianie.

Przepisy są  ułożone w sposób prosty do przyrządzenia ( nawet jeśli nie masz zdolności kulinarnych), zdrowy i co najlepsze smaczne.

Długo mógłbym pisać o zaletach diety, którą ułożyła dla mnie Pani Agnieszka, jednak najlepiej to chyba pokazać ( zdjęcie poniżej).

Na zdjęciu widzicie co udało mi się osiągnąć przez 4 tygodnie. Mój wynik to - 6,9 kg., a redukcja tkanki tłuszczowej to aż -8,2 kg. wyniki badań zdrowotnych - super.

Dziś wiem, że dieta ta zostaję ze mną na zawsze - dziękuję Pani Agnieszko 

Pan Kamil trafił do mojego gabinetu poprzez program "Z Forum możesz więcej".

Miał jasno sprecyzowane cele, ale nie do końca wierzył,że dieta może być prosta,lekka, przyjemna...Mieliśmy tylko 4 tygodnie, żeby zacząć coś co ma być tylko początkiem zmian .Szczerze powiedziawszy sama nie spodziewałam się takiego efektu-w połączeniu z treningiem w ciągu 4 tygodni 8,2 kg tkanki tłuszczowej mniej.

Wystarczył niespełna miesiąc a wyniki badań się poprawiły,garderoba w praniu zamiast się kurczyć się roziągnęła a samopoczucie uległo poprawie. Jak to się ładnie mówi Brawo Ty!

 

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ
Agnieszka Bratek - ZnanyLekarz.pl