Opinie pacjentów

Polecam w 100%! Pełen profesjonalizm,cel osiągnięty -20kg.Dziękuję!

Piotr

Poznaj inną historię

Czy ta waga mogła kłamać?

Wchodzę na magiczne urządzenie zwane po domowemu wagą a tam wyświetla się  komunikat error –waga niestety  nie była zepsuta i nie kłamała, po prostu ważyłem więcej niż 150km (i to sporo więcej) .To był ten moment, w którym podjąłem decyzję i rozpocząłem walkę. Zaczęło się od siłowni,trenera personalnego, niskokalorycznej diety a zakończyło w szpitalu.  

czytaj więcej

Nadciśnienie,ciągłe zmęczenie i ubrania kurczące się w praniu !

  • Kamil
  • 6,9kg w 4 tygodnie i 8,2 kg tkanki tłuszczowej
  • Mężczyzna
  • 24 marca, 2017

Nadciśnienie, ciągłe zmęczenie, ubrania kurczące się w praniu, czy duszności podczas wiązania butów, to tylko część dolegliwości jakie mnie spotkały. Trudno się dziwić gdy waży się 103 kg. przy 173 cm wzrostu.

Wszyscy mówili schudnij.

Ale jak? - dieta?. Odpada - droga, ciągle głodny, wymyślne potrawy i czas na ich przyrządzenie, to nie dla mnie - tak się tłumaczyłem

A jednak. Trafiłem do Pani Agnieszki Bratek - pierwsze pomiary i okazało się, że jest nadzieja, a słowo "dieta" nabrała nowego znaczenia. Od dzisiaj dieta dla mnie to styl życia. 

Moja dieta zakładała 5 posiłków dziennie. Wyobraźcie sobie, że trzy z nich (te do pracy) szykowałem w max 15 minut, obiad to jakieś 20 minut, a kolacja tylko 10. Po każdym posiłku byłem najedzony i równocześnie czułem się lekko. Już po kilku dniach mój organizm sam wiedział kiedy jest "pora karmienia".

Wszędzie można usłyszeć, że dieta to droga sprawa, a i tak nie masz pewności, że zadziała.

U Pani Agnieszki masz tą pewność, że zadziała, ponieważ jest ona ułożona indywidualnie dla Ciebie. Droga - nigdy, wszystkie produkty są ogólnodostępne i nie musisz się martwić o jakieś specjalne ich zamawianie.

Przepisy są  ułożone w sposób prosty do przyrządzenia ( nawet jeśli nie masz zdolności kulinarnych), zdrowy i co najlepsze smaczne.

Długo mógłbym pisać o zaletach diety, którą ułożyła dla mnie Pani Agnieszka, jednak najlepiej to chyba pokazać ( zdjęcie poniżej).

Na zdjęciu widzicie co udało mi się osiągnąć przez 4 tygodnie. Mój wynik to - 6,9 kg., a redukcja tkanki tłuszczowej to aż -8,2 kg. wyniki badań zdrowotnych - super.

Dziś wiem, że dieta ta zostaję ze mną na zawsze - dziękuję Pani Agnieszko 

Pan Kamil trafił do mojego gabinetu poprzez program "Z Forum możesz więcej".

Miał jasno sprecyzowane cele, ale nie do końca wierzył,że dieta może być prosta,lekka, przyjemna...Mieliśmy tylko 4 tygodnie, żeby zacząć coś co ma być tylko początkiem zmian .Szczerze powiedziawszy sama nie spodziewałam się takiego efektu-w połączeniu z treningiem w ciągu 4 tygodni 8,2 kg tkanki tłuszczowej mniej.

Wystarczył niespełna miesiąc a wyniki badań się poprawiły,garderoba w praniu zamiast się kurczyć się roziągnęła a samopoczucie uległo poprawie. Jak to się ładnie mówi Brawo Ty!

 

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ
Agnieszka Bratek - ZnanyLekarz.pl