Partnerzy i zniżki

Sport - Relaks Nasza Szkółka PływaniaAdresTelefonRabat z kartą partnerską
Wrzosowa 14,
44-109 Gliwice
http://sport-relaks.pl/index.php
602 642 174
5%

Firma powstała w 1997 roku w Gliwicach, gdzie zajmujemy się nauką oraz doskonaleniem pływania dla dzieci i osób dorosłych od lat 4 do ... Prowadzimy również zajęcia aquarobicu (ćwiczenia dla pań w wodzie). Zajęcia prowadzone są w małych grupach:

Nauka pływania: 3 instruktorów na 15-18 dzieci
Nauka pływania dla dorosłych: 3 instruktorów na 12 osób
Aquarobic: 2 prowadzących na 15 osób
Trening pływacki indywidualny
Od 2003 roku organizujemy też kolonie i obozy pływackie, zarówno letnie, jak i zimowe (pływacko - narciarskie)

Czytaj więcej
Centrum Fizjoterapii FizjofitAdresTelefonRabat z kartą partnerską ?
Szparagowa 19,
44-141 Gliwice
http://www.fizjofit.pl/
32 234 07 25
10%

Centrum Fizjoterapii „Fizjofit” od początku swojego istnienia wyróżnia się kompleksowym i indywidulanym podejściem do potrzeb pacjentów. Od rozpoczęcia naszej działalności kładziemy nacisk na standaryzację procedur i wypracowanie nowoczesnego modelu usprawniania w przebiegu różnych dysfunkcji układu ruchu. Kluczową rolę, jako jeden z nielicznych ośrodków na skalę krajową, przywiązujemy do obiektywizacji prowadzonej przez nas fizjoterapii.

Dzięki zaangażowaniu, wiedzy, profesjonalizmowi lekarzy i fizjoterapeutów systematycznie rozwijamy standard naszych usług oraz potencjał naszego Centrum.

W „Fizjoficie” zapewniamy Państwu kompleksową ofertę, opartą o najnowocześniejszą wiedzę i standardy realizowane przez zaangażowany i kompetentny zespół fachowców.

Czytaj więcej
Step Dance Gliwice Iwona & Jarosław KuchtaAdresTelefonRabat z kartą partnerską ?
Jasna 31,
44-100 Gliwice
http://step-dance.pl/
501 799 020
10%

Celem firmy jest propagowanie sportowego stylu życia, rozpowszechnianie wszelkich form fitnessu i tańca. Założyciele Iwona i Jarek Kuchta, to była para tańca sportowego w międzynarodowej klasie "S". Przez 10 lat treningów uzyskali wiele tytułów Mistrza Okręgu, reprezentowali Polskę poza granicami kraju będąc członkami Kadry Polski. Pod okiem trenerów Joli i Marka Trzemżalskich, uzyskali wiele tytułów, a także prestiż najlepszej pary na Śląsku i jedynej w Polsce, która reprezentowała nasz kraj w kadrze Polski w obu stylach tanecznych ( tańce latynoamerykańskie i standardowe).

Obecnie swoją pasję przekazują ludziom zajmując się rozpowszechnianiem nowoczesnych form fitnessu i uwielbianym przez siebie tańcem. Iwona i Jarek aktualnie posiadają prestiżowe tytuły APF Instruktor fitness, uzyskane po przejściu wielu szczebli międzynarodowych szkoleń u prekursorki europejskiego i polskiego fitnessu Inki Szymański. Dzięki tak wysokim uprawnieniom są również prezenterami na polskich i międzynarodowych konwencjach.

Firma uzyskała statut placówki kształcenia ustawicznego w celu poszerzenia uprawnień CTiR Stepdance. Uczestnictwo w zajęciach automatycznie umożliwia Państwu uzyskanie Certyfikatu świadczącego o pozyskaniu umiejętności praktycznych z zakresu ogólnie pojętego fitnessu
PROMUJĄ ZDROWY STYL ŻYCIA I CAŁOŚCIOWE PODEJŚCIE DO CZŁOWIEKA, ZWRACAJĄC UWAGĘ NA SFERĘ DUCHOWĄ, FIZYCZNĄ I PSYCHICZNĄ.

Stawiają na bardzo wysoki poziom, oparty na szerokiej wiedzy teoretycznej i praktycznej.

Czytaj więcej
Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ
Agnieszka Bratek - ZnanyLekarz.pl