Dlaczego warto?

Miarą moich kompetencji są moi pacjenci i ich sukcesy. Warto wspomnieć o tych spektakularnych, jak redukcja masy ciała o 50 kg, a także o tych niezwykle ważkich, gdy efekty diety przyczyniły się do wyjścia z depresji. Mogę pochwalić się także dokonaniami w pracy ze sportowcami - zarówno zawodowcami, jak i amatorami. Wielokrotnie zdarzyło się, że zastosowanie przygotowanej przeze mnie diety oraz suplementacji bezpośrednio przyczyniło się do poprawy ich wyników sportowych.

Rozwijam się zawodowo i jestem otwarta na nowe rozwiązania, ale równocześnie pozostaję ostrożna wobec pojawiających się średnio co pół roku mód i wszystkiego, co nosi szumną nazwę "diety-cudu". Wiem jedno - istnieją znacznie skuteczniejsze i przyjemniejsze rozwiązania.


Wyznaję generalną zasadę, że dieta powinna służyć dobrostanowi konkretnego człowieka, a ponadto powinna być z nim zharmonizowana. Taka dieta nie stanowi szoku dla żołądka, umysłu i portfela, zaś wdrażanie jej przebiega w sposób łagodny. Oczywiście, na początku potrzebne są pewne wyrzeczenia i zmiany w nawykach. Bardzo szybko jednak zalecenia wynikające z diety wkomponowują się w codzienność

Wspieram moich pacjentów. Rozmawiam z nimi, poznaję ich wątpliwości i motywuję. Nie akceptuję agresywnej motywacji oraz podejścia "za wszelką cenę". Jestem głęboko przekonana, że empatia i życzliwość dają lepsze owoce.

W sytuacji, gdy pacjent nie potrzebuje diety redukcyjnej, mówię mu to wprost. Jeśli chodzi o suplementację to uważam, że ma ona uzasadnienie tylko w niektórych przypadkach. Częstokroć lepszym rozwiązaniem będzie zmiana nawyków żywieniowych niż inwestycja w specjalistyczne produkty.


Współpracuje na co dzień z lekarzami i specjalistami innych dziedzin  medycyny, którzy na co dzień pomagają nam rozwiązywać bardziej złożone problemy.

Moja poradnia bierze udział w systematycznych szkoleniach, konferencjach i kursach doskonalenia zawodowego organizowanych zarówno przez Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia Dobry Dietetyk jak również inne placówki dydaktyczne czy uczelnie wyższe, dzięki czemu nieustannie zdobywamy i poszerzamy naszą wiedzę.


Dzięki specjalnym rozwiązaniom informatycznym, wszyscy dietetycy naszej sieci posiadają na co dzień ze sobą stały kontakt. Wspólnie tworzymy jeden zespół, korzystamy z wymiany doświadczeń zawodowych i służymy sobie wzajemnie cennymi radami.


Oferowane przez moją poradnie programy dietetyczne są opracowane nie tylko na najwyższym poziomie merytorycznym, ale także charakteryzują się doskonałą jakością wydania

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ
Agnieszka Bratek - ZnanyLekarz.pl