Historie sukcesu

Historia sukcesu Pana Andrzeja!

  • Mężczyzna
  • 24 lipca, 2017

Jak się chce to nie ma rzeczy niemożliwych! Nie czekaj do następnego lata, Nowego Roku czy innej okazji. Chcesz zmienić swoje życie, zacznij już dziś :) 
A oto dowód, że się da :
Metamorfoza Pana Andrzeja! :)

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta-to nie tylko redukcja zbędnych kilogramów,dieta to styl życia!

  • Kobieta
  • 12 kwietnia, 2017

Nie każdy z nas  zdaje sobie sprawę z faktu, że to, co jemy, ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie, sprawność, emocje, intelekt i koncentrację…

Czułam…a nawet byłam pewna, że coś z moim odżywianiem też jest coś nie tak, ale nie umiałam tego sama wychwycić i poukładać jak należy. Niby jadłam zdrowe produkty, ale…                     Moje posiłki opierały się zazwyczaj na dwóch posiłkach dziennie, często bez śniadania,                      a w ciągu dnia było mnóstwo podjadaczy i to głównie słodkich. Czułam się zmęczona, pozbawiona energii, a wieczorem jak się obżarłam to  byłam wzdęta jakbym była w siódmym miesiącu ciąży…i potem noc nie przespana…i ranek do d…

Postanowiłam to zmienić i wówczas pojawiło się zielone światełko – Agnieszka Bratek.  Umówiłam się na pierwszą wizytę i przyznam szczerze, że po wyjściu czułam, że to najlepsza rzecz, jaką mogłam dla siebie zrobić. Będę na diecie – zabrzmiało dumnie.

P. Agnieszka po przeprowadzeniu wywiadu i ocenie moich parametrów na swoim magicznym urządzeniu przygotowała dietę stworzoną idealnie dla mnie. Dietę, która miała zmienić mój styl życia i nauczyć zdrowych nawyków żywieniowych, bo moim celem nie było schudnięcie.

Posiłki były urozmaicone, smaczne, łatwe w przygotowaniu, a produkty do ich przygotowania dostępne niemalże wszędzie.

Już od pierwszego dnia moim hasłem stało się – być szczęśliwą od śniadania. I tak jest do dziś. Jem 5 posiłków dziennie, nie podjadam, nie odczuwam głodu i mam mnóstwo energii, bo dieta – to nie tylko sposób odchudzania, jak się większości wydaje, dieta – to styl  odżywiania, styl życia.

Warto więc postawić na zdrową, odpowiednio przygotowaną dietę, by poczuć się zwyczajnie lepiej… Wielkie dzięki p. Agnieszko 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ja -bez słodyczy!? Jak to?

  • Kobieta
  • 24 marca, 2017

Nigdy nie byłam na diecie ponieważ w to nie wierzyłam. Ja bez słodkiego. I tak przebywały kg. Mija miesiąc a ja wiem, że słodycze mogą nie istnieć. Pierwszy tydzień był naprawdę ciężki, ale dałam radę. Po miesiącu wiem, że to dopiero początek, dopiero się uczę jak żywić się zdrowo. Dzięki pomocy Pani Agnieszki poukładałam sobie w głowie. Dumna jestem, że męża przekonałam do innego jedzenia. Na diecie można być najedzonym ale ważne jest przestrzegać godzin!!! U mnie to bardzo ważne. Efekty miesięcznej diety widzę na wadze -5kg (na mojej wadze), czuję się zdecydowanie lepiej, brzuch nie jest wzdęty i twardy! A poziom mojego szczęścia jest nie do zmierzenia, ponieważ bałam się czy dam radę. Daję i dam, bo to nie koniec mojej metamorfozy. Moja skóra się zmieniła, szczególnie na twarzy, jest bardziej jędrna i i brak siniaków pod oczami. Dziękuję

CZYTAJ WIĘCEJ

Nadciśnienie,ciągłe zmęczenie i ubrania kurczące się w praniu !

  • Mężczyzna
  • 24 marca, 2017

Nadciśnienie, ciągłe zmęczenie, ubrania kurczące się w praniu, czy duszności podczas wiązania butów, to tylko część dolegliwości jakie mnie spotkały. Trudno się dziwić gdy waży się 103 kg. przy 173 cm wzrostu.

Wszyscy mówili schudnij.

Ale jak? - dieta?. Odpada - droga, ciągle głodny, wymyślne potrawy i czas na ich przyrządzenie, to nie dla mnie - tak się tłumaczyłem

A jednak. Trafiłem do Pani Agnieszki Bratek - pierwsze pomiary i okazało się, że jest nadzieja, a słowo "dieta" nabrała nowego znaczenia. Od dzisiaj dieta dla mnie to styl życia. 

Moja dieta zakładała 5 posiłków dziennie. Wyobraźcie sobie, że trzy z nich (te do pracy) szykowałem w max 15 minut, obiad to jakieś 20 minut, a kolacja tylko 10. Po każdym posiłku byłem najedzony i równocześnie czułem się lekko. Już po kilku dniach mój organizm sam wiedział kiedy jest "pora karmienia".

Wszędzie można usłyszeć, że dieta to droga sprawa, a i tak nie masz pewności, że zadziała.

U Pani Agnieszki masz tą pewność, że zadziała, ponieważ jest ona ułożona indywidualnie dla Ciebie. Droga - nigdy, wszystkie produkty są ogólnodostępne i nie musisz się martwić o jakieś specjalne ich zamawianie.

Przepisy są  ułożone w sposób prosty do przyrządzenia ( nawet jeśli nie masz zdolności kulinarnych), zdrowy i co najlepsze smaczne.

Długo mógłbym pisać o zaletach diety, którą ułożyła dla mnie Pani Agnieszka, jednak najlepiej to chyba pokazać ( zdjęcie poniżej).

Na zdjęciu widzicie co udało mi się osiągnąć przez 4 tygodnie. Mój wynik to - 6,9 kg., a redukcja tkanki tłuszczowej to aż -8,2 kg. wyniki badań zdrowotnych - super.

Dziś wiem, że dieta ta zostaję ze mną na zawsze - dziękuję Pani Agnieszko 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy ta waga mogła kłamać?

  • Mężczyzna
  • 14 października, 2016

Wchodzę na magiczne urządzenie zwane po domowemu wagą a tam wyświetla się  komunikat error –waga niestety  nie była zepsuta i nie kłamała, po prostu ważyłem więcej niż 150km (i to sporo więcej) .To był ten moment, w którym podjąłem decyzję i rozpocząłem walkę. Zaczęło się od siłowni,trenera personalnego, niskokalorycznej diety a zakończyło w szpitalu.
 

CZYTAJ WIĘCEJ
Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ
Agnieszka Bratek - ZnanyLekarz.pl